Mini Dirt

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 10,18 

Duck Smart Mud Slider 5L

30,55 

Saadavus: 1 laos

Tootekood: mud slider Kategooria:

Mud Slider

 

Kasutades mootorratta või mägijalgratta hooldamisel Mud Slider puhastusvahendit, kannate oma mootorrattale või mägijalgrattale kaitsva kihi, mis vähendab muda, mustuse, õli ja tahma kogunemise Mud Slider-iga kaetud pindadele. Kaitsekihi abil on teil lihtsam oma mootorratast või mägijalgratast puhastada ja puhastamiseks kulub vähem vett. Mud Slider puhastuvahendit tohib kasutada ja osadel, mis saavutavad töötamisel kõrge temperatuuri, näiteks mootor ja väljalasektorud.

Mud Slider puhastusvahendit tohib kasutada kõikde ratta osade puhastamisel ja kaitsmisel. Lihtsalt peske eelnevalt ratas Duck Smart Earth Mover puhastusainega ja puhastatud ratas pihustage Mud Slider puhastusainega üle ja teie ratas näeb välja nagu uus.

Kasutamine

Kõigepealt peske ratas Ducksmart Earth Mover pesuvahendiga puhtamaks ja loputa, siis pihustage Mud Slider rattale , kui ta on veel märg (Mud Slider on suurepärane veehajutaja). Maksimaalse kaitse tagate kui lihtsalt pihustate üle plastikud, poritiivad nii alt kui pealt , mootori, väljalasketorud ja ratta raami.

Plastikust osad kuivata mikrokiudlapiga ja ülejäänud ratas jäta kuivama. Ratas on nüüd kaitstud ja näeb välja nagu uus, valmis järgmiseks võistluseks

Hoiatus: vältida aine sattumist silmadesse. Silma sattumise korral loputada koheselt rohke veega. Kui tekkib ärritus, siis pöörduda arsti poole

Hoida laste jaoks kättesaamatus kohas

Sisaldab <5% mitteioonsed detergendid, parfüümi

Brand

Duck Smart

Shopping Cart