Mini Dirt

Duck Smart Mud Slider 1L

11,40 

Tootekood: mud slider Kategooria:

Mud Slider

Kasutades mootorratta või mägijalgratta hooldamisel Mud Slider puhastusvahendit. Kannate oma mootorrattale või mägijalgrattale kaitsva kihi, mis vähendab muda, mustuse, õli ja tahma kogunemise Mud Slider-iga kaetud pindadele. Kaitsekihi abil on teil lihtsam oma mootorratast või mägijalgratast puhastada ja puhastamiseks kulub vähem vett. Mud Slider puhastuvahendit tohib kasutada osadel, mis saavutavad töötamisel kõrge temperatuuri, näiteks mootor ja väljalasketorud.

Mud Slider puhastusvahendit tohib kasutada kõikde ratta osade puhastamisel ja kaitsmisel. Lihtsalt peske eelnevalt ratas Duck Smart Earth Mover puhastusainega ja puhastatud ratas pihustage Mud Slider-iga üle ja teie ratas näeb välja nagu uus.

Kasutamine

Kõigepealt peske ratas Ducksmart Earth Mover pesuvahendiga puhtaks, siis pihustage Mud Slider rattale , kui ta on veel märg (Mud Slider on suurepärane veehajutaja). Maksimaalse kaitse tagate kui lihtsalt pihustate üle plastikud, poritiivad nii alt kui pealt , mootori, väljalasketorud ja ratta raami.

Plastikust osad kuivata mikrokiudlapiga ja ülejäänud ratas jäta kuivama. Ratas on nüüd kaitstud ja näeb välja nagu uus, valmis järgmiseks võistluseks

Hoiatus: vältida aine sattumist silmadesse. Silma sattumise korral loputada koheselt rohke veega. Kui tekkib ärritus, siis pöörduda arsti poole.

Hoida laste jaoks kättesaamatus kohas.

Sisaldab <5% mitteioonsed detergendid, parfüümi.

Shopping Cart