Mini Dirt

Duck Smart Smart N Ezee 1L

13,25 

Saadavus: 1 laos

Tootekood: Smart N Ezee Kategooria:

Smart N Ezee

Eemaldab: kerge mustuse, tahma, õli, ja piduritolmu. Annab kauni läike puhastatud pinnale ilma vett kasutamata! Järgmine kord, kui pesete oma autot, ratast, mootorratast- näed erinevust. Smart` N` Ezee puhastusainet saab kasutada otsese päikesevalguse käes

Tagab autole/mootorrattale või jalgrattale; fantastilise kauakesteva läikiva viimistluse, samuti annab kaitseva katte, mis aitab peatada mustuse ja tahma kleepumist värvkattele. Võite pihusta seda ka oma valuvelgedele, et anda neile”uus välimus”. Lisaboonusena vähendate mustuse ja piduritolmu kleepumist rattale, muutes järgmise puhastamise lihtsamaks. Samuti võite kanda puhastusainet auto akendele, mis annab neile sama efekti kui oleks vahatatud. Vee nõrgumine klaasilt kiireneb ja see aitab säästa kojamehi. Võib puhastatad auto salongi plastikust osasi. Kasutades auto salongis puhastamiseks Smart`n`Ezee tagate auto salongi meeldiva lõhna.

Kuidas kasutada: Auto puhastamisel lihtsalt pihustada puhastust vajavale pinnale ja hõõruge mikrokiudlapiga. Jätka, kuni olete puhastanud kogu sõiduki, sh valuveljed. Kui te puhastate mootorratast või maastikuratast,tehke samamoodi. Pihustage aine puhastust vajavale pinnale ja hõõruge mikrokiudlapiga. Korrake seda tegevust kuni pind on puhas.

Hoiatus: vältida aine sattumist silmadesse. Silma sattumise korral loputada koheselt rohke veega. Kui tekkib ärritus, siis pöörduda arsti poole.

Hoida laste jaoks kättesaamatus kohas.

Sisaldab <5% mitteioonsed detergendid, parfüümi.

Shopping Cart